Ανακήρυξη Συνδυασμών και Υποψηφίων για το Εργατικό Κέντρο Αθήνας

12/5/2016

Ανακήρυξη Συνδυασμών και Υποψηφίων για το Εργατικό Κέντρο Αθήνας (ΕΚΑ)

 

Δημοσιεύουμε πιο κάτω την ανακοίνωση 2/18.4.2016 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής των εκλογών ΣΕΤΑΠ 2016, με την οποία έγινε η ανακήρυξη συνδυασμών και υποψηφίων, για τις αρχαιρεσίες του ΣΕΤΑΠ στις 8 και 9 Ιουνίου 2016, για την ανάδειξη των Αντιπροσώπων στο Εργατικό Κέντρο Αθήνας (Ε.Κ.Α.).

……………….

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ Σ.Ε.Τ.Α.Π. 8 & 9/6/2016

ΑΜΕΡΙΚΗΣ 10, ΤΗΛ. 210 – 36.22.646, FAX : 210 – 36.05.968

www.setap.gremail: setap@otenet.gr

 

 

Ανακοίνωση Νο 2 / 18 Απριλίου 2016

Ανακήρυξη συνδυασμών και υποψηφίων, για τις αρχαιρεσίες του ΣΕΤΑΠ στις 8 και 9 Ιουνίου 2016, για την ανάδειξη των Αντιπροσώπων στο Εργατικό Κέντρο Αθήνας (Ε.Κ.Α.).

Σύμφωνα με το άρθρο 46, παρ. 2 του Καταστατικού του ΣΕΤΑΠ, η Κ.Ε.Ε. ανακηρύσσει, κατά συνδυασμό, τους κάτωθι υποψηφίους.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

  1. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  2. ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΣΥΕ ΑΤΕ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΑΔΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΧΑΡΗΣ
  6. ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  8. ΚΡΙΕΛΕΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  9. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  10. ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  11. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΤΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΣΑΚ

  1. ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ)
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΔΟΥΒΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  5. ΔΟΥΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  6. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  7. ΚΑΡΥΩΤΗ ΗΒΑ
  8. ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
  9. ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  10. ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  11. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΤΖΕΝΗ
  12. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
  13. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  14. ΜΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  15. ΝΤΑΠΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  16. ΣΙΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ
  17. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  2. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)
  3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  5. ΓΚΡΙΖΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΖΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  7. ΙΕΡΕΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
  8. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  9. ΜΑΪΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  10. ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  11. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
  12. ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  13. ΜΠΟΥΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
  14. ΝΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  15. ΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  16. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  17. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  18. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  19. ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  20. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  21. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  2. ΒΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  5. ΔΙΜΤΣΑ ΑΓΛΑΙΑ
  6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  7. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  8. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  10. ΚΟΥΡΕΜΕΤΗ ΕΛΕΝΗ
  11. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  12. ΜΕΙΜΕΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  13. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  14. ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  15. ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  16. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  17. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  18. ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  19. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΝΑ
  20. ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  21. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Αντιπρόεδρος                                   ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γενικός Γραμματέας                        ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

Αναπλ. Αντιπρόεδρος                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

Αναπλ. Γενικός Γραμματέας           ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Scroll Up