Ανακήρυξη Συνδυασμών και Υποψηφίων Εκλογών ΣΕΤΑΠ 2016

12/5/2016

Ανακήρυξη Συνδυασμών και Υποψηφίων Εκλογών ΣΕΤΑΠ 2016

 

  • Δημοσιεύουμε πιο κάτω την ανακοίνωση 1/18.4.2016 της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής των εκλογών ΣΕΤΑΠ 2016, με την οποία έγινε η ανακήρυξη συνδυασμών και υποψηφίων, για τις αρχαιρεσίες του ΣΕΤΑΠ στις 8 και 9 Ιουνίου 2016, για την ανάδειξη:
  • των μελών του Δ.Σ.,
  • της Εξελεγκτικής Επιτροπής,
  • των Περιφερειακών Συμβούλων και
  • των Αντιπροσώπων στην ΟΤΟΕ.
  • Για την ανάδειξη αντιπροσώπων στο ΕΚΑ σας ενημερώνουμε με την ανακοίνωση Νο 2.

 

……………….

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ Σ.Ε.Τ.Α.Π. 8 & 9/6/2016

ΑΜΕΡΙΚΗΣ 10, ΤΗΛ. 210 – 36.22.646, FAX : 210 – 36.05.968

www.setap.gremail: setap@otenet.gr

 

 

Ανακοίνωση Νο 1 / 18 Απριλίου 2016

 

 

Ανακήρυξη συνδυασμών και υποψηφίων, για τις αρχαιρεσίες του ΣΕΤΑΠ στις 8 και 9 Ιουνίου 2016, για την ανάδειξη των μελών του Δ.Σ., της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Περιφερειακών Συμβούλων και των Αντιπροσώπων στην ΟΤΟΕ.

Σύμφωνα με το άρθρο 46, παρ. 2 του Καταστατικού του ΣΕΤΑΠ, η Κ.Ε.Ε. ανακηρύσσει, κατά συνδυασμό, τους κάτωθι υποψηφίους.

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  2. ΕΜΒΟΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ)
  3. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  4. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  2. ΕΜΒΟΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ)
  3. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  4. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

ΚΕΝΤΡ. ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  1. ΚΟΛΙΟΥ ΞΑΝΘΗ

 

 

ΔΗΣΥΕ ΑΤΕ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΑΔΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  4. ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  5. ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  8. ΓΑΛΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
  9. ΔΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
  10. ΖΑΙΡΗ ΡΑΛΛΟΥ
  11. ΖΕΡΒΑΚΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  14. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  15. ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  16. ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  17. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΛΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  19. ΛΙΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  20. ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  21. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  22. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  23. ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  25. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
  26. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
  27. ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  28. ΡΑΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  29. ΡΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  30. ΣΑΚΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ
  31. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  32. ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΧΑΡΗΣ
  33. ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  34. ΤΖΙΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  35. ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΡΙΑ
  36. ΦΑΤΣΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  37. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  38. ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΓΚΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΚΑΥΚΑ ΟΛΓΑ
  3. ΜΙΧΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΣΑΠΑΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  3. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΑΔΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  5. ΑΔΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  7. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  8. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  9. ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  10. ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ ΣΕΦΩΡΑ
  11. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  12. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
  13. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
  15. ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
  16. ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  17. ΒΑΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ
  18. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  19. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  20. ΒΕΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  21. ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  22. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
  23. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  24. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  25. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  26. ΓΑΛΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
  27. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ
  28. ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  29. ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  30. ΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  31. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  32. ΔΑΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ
  33. ΔΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
  34. ΔΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  35. ΖΑΙΡΗ ΡΑΛΛΟΥ
  36. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  37. ΖΑΡΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  38. ΖΕΡΒΑΚΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  39. ΘΩΔΗ-ΚΑΡΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
  40. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  41. ΚΑΛΛΙΒΩΚΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
  42. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  43. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  44. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  45. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  46. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  47. ΚΑΡΑΝΑΝΟΥ ΜΠΟΥΖΙΑΝΑ (ΝΟΥΛΑ)
  48. ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  49. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  50. ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  51. ΚΛΑΠΑΔΩΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  52. ΚΛΕΙΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  53. ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  54. ΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  55. ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  56. ΚΟΣΣΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  57. ΚΟΤΣΙΚΩΝΑ ΤΡΙΑΔΑ
  58. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  59. ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
  60. ΚΡΙΕΛΕΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  61. ΛΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  62. ΛΕΥΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
  63. ΛΙΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  64. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
  65. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  66. ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  67. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  68. ΜΕΡΓΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  69. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  70. ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΝΙΚΗ
  71. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  72. ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  73. ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  74. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  75. ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  76. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ
  77. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  78. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  79. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  80. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  81. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  82. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  83. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
  84. ΠΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  85. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  86. ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  87. ΡΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  88. ΡΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  89. ΡΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  90. ΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
  91. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  92. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
  93. ΡΟΥΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  94. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  95. ΣΑΚΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ
  96. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
  97. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  98. ΣΑΡΙΔΑΚΗ-ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΟΛΓΑ
  99. ΣΕΙΤΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  100. ΣΕΡΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  101. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  102. ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΧΑΡΗΣ
  103. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
  104. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  105. ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  106. ΤΖΙΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  107. ΤΡΑΓΑΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  108. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
  109. ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΡΙΑ
  110. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  111. ΤΣΑΛΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  112. ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
  113. ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  114. ΤΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  115. ΤΣΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  116. ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  117. ΦΑΤΣΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  118. ΦΑΤΦΑΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  119. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  120. ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  121. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  122. ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝ/ΤΗΣ
  123. ΧΑΣΧΑΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  124. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  125. ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ

  1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  2. ΡΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  4. ΧΑΣΧΑΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΚΕΝΤΡ. ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  2. ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ ΣΕΦΩΡΑ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  4. ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
  5. ΒΑΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ
  6. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  8. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ – ΠΟΡΟΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
  2. ΓΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
  5. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ
  2. ΣΕΪΤΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

ΑΝΑΤ. ΣΤΕΡΕΑ – ΕΥΒΟΙΑ

  1. ΚΛΑΠΑΔΩΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  2. ΠΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
  4. ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΝΗΣΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΚΡΗΤΗ

  1. ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  4. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΗΠΕΙΡΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΞΟΙ – ΛΕΥΚΑΔΑ – ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  1. ΚΑΛΛΙΒΩΚΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
  2. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  3. ΤΣΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΔΙΚΤΥΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ) – & ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΚΡΙΕΛΕΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  5. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  6. ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΣΕΡΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  9. ΤΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  10. ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝ/ΤΗΣ

 

 

ΕΣΑΚ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
  2. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  3. ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ  (ΛΙΤΣΑ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΔΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ
  7. ΔΟΥΒΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  8. ΔΟΥΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  9. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
  11. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
  12. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
  13. ΚΑΡΥΩΤΗ ΗΒΑ
  14. ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
  15. ΚΑΦΤΗΡΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
  16. ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  17. ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  18. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΤΖΕΝΗ
  19. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  20. ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΧΑΡΑ
  21. ΝΤΑΠΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  22. ΣΙΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ
  23. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
  24. ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΑΣΙΑ
  25. ΦΡΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  26. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΘΑ

 

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΜΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
  2. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  3. ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ  (ΛΙΤΣΑ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΔΙΝΑΛΗ ΠΗΓΗ
  7. ΔΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ
  8. ΔΟΥΒΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  9. ΔΟΥΡΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  11. ΖΕΜΠΕΡΛΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  12. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
  14. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
  15. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ
  16. ΚΑΡΥΩΤΗ ΗΒΑ
  17. ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
  18. ΚΑΦΤΗΡΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
  19. ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  20. ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  21. ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  22. ΚΟΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  23. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΤΖΕΝΗ
  24. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  25. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
  26. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  27. ΜΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  28. ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΧΑΡΑ
  29. ΝΤΑΠΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  30. ΣΙΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ
  31. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
  32. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  33. ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΑΣΙΑ
  34. ΦΡΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  35. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  36. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΘΑ
  37. ΧΡΥΣΟΦΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΚΕΝΤΡ. ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  1. ΔΙΝΑΛΗ ΠΗΓΗ
  2. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ – ΠΟΡΟΣ

  1. ΖΕΜΠΕΡΛΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

  1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΑΝΑΤ. ΣΤΕΡΕΑ – ΕΥΒΟΙΑ

  1. ΚΟΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

ΝΗΣΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΚΡΗΤΗ

  1. ΧΡΥΣΟΦΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΗΠΕΙΡΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΞΟΙ – ΛΕΥΚΑΔΑ – ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  1. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΔΙΚΤΥΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ) – & ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

  1. ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

 

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ)
  3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  4. ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΓΚΡΙΖΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  7. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  8. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΚΑΛΟΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  11. ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  12. ΛΥΜΠΕΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  14. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  15. ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  16. ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  17. ΜΟΝΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  18. ΜΟΥΣΙΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΚΗ)
  19. ΜΠΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΠΕΤΥ)
  20. ΜΠΙΛΑΣ ΖΗΣΗΣ
  21. ΝΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  22. ΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  23. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑ
  24. ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ
  25. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  26. ΠΕΤΡΟΤΖΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  28. ΠΛΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  29. ΡΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  30. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  31. ΣΚΟΡΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  32. ΤΑΛΕΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΝΥ)
  33. ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  34. ΤΣΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  35. ΤΣΙΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  36. ΦΙΛΗ ΗΡΩ
  37. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)
  2. ΙΕΡΕΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΙΚΗ)
  3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  4. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  5. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ)
  6. ΒΑΜΒΑΡΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)
  7. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  8. ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
  11. ΓΚΑΓΚΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ)
  12. ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  13. ΓΚΡΙΖΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  14. ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  15. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  16. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  17. ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  18. ΖΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  19. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  20. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  21. ΙΕΡΕΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
  22. ΚΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  23. ΚΑΚΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
  24. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  25. ΚΑΛΟΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  26. ΚΑΝΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
  27. ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΒΕΡΑ
  28. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  29. ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  30. ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  31. ΚΩΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  32. ΛΥΜΠΕΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  33. ΜΑΪΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  34. ΜΑΛΑΠΕΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  35. ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  36. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  37. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  38. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  39. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  40. ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  41. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
  42. ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  43. ΜΟΝΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  44. ΜΟΥΣΙΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΚΗ)
  45. ΜΠΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΠΕΤΥ)
  46. ΜΠΙΛΑΣ ΖΗΣΗΣ
  47. ΜΠΟΥΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
  48. ΝΕΣΤΟΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  49. ΝΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  50. ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  51. ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
  52. ΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  53. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
  54. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ
  55. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  56. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑ
  57. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  58. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΪΚΟΣ
  59. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  60. ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ
  61. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  62. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  63. ΠΕΤΡΟΤΖΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  64. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  65. ΠΛΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  66. ΠΛΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  67. ΠΟΛΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ)
  68. ΡΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  69. ΡΟΥΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  70. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
  71. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  72. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  73. ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  74. ΣΚΑΡΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  75. ΣΚΑΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  76. ΣΚΟΡΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  77. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  78. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  79. ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  80. ΣΥΠΙΔΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  81. ΤΑΛΕΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΝΥ)
  82. ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  83. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  84. ΤΟΥΣΚΑ ΘΩΜΑΗ
  85. ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  86. ΤΣΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  87. ΤΣΙΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  88. ΦΙΛΗ ΗΡΩ
  89. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  90. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  91. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ

  1. ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ
  4. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

 

ΚΕΝΤΡ. ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  2. ΚΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΒΕΡΑ
  4. ΚΩΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  5. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  9. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  10. ΣΥΠΙΔΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

 

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ – ΠΟΡΟΣ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
  4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

  1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  3. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΑΝΑΤ. ΣΤΕΡΕΑ – ΕΥΒΟΙΑ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
  2. ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΪΚΟΣ
  4. ΠΟΛΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ)

 

ΝΗΣΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΚΡΗΤΗ

  1. ΜΑΛΑΠΕΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
  2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  3. ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΗΠΕΙΡΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΞΟΙ – ΛΕΥΚΑΔΑ – ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  1. ΚΑΚΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
  2. ΚΑΝΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
  3. ΠΛΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΣΚΑΡΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΔΙΚΤΥΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ) – & ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  3. ΖΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  4. ΜΑΪΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  5. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
  6. ΜΠΟΥΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΒΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΔΙΜΤΣΑ ΑΓΛΑΙΑ
  6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  7. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  9. ΚΟΣΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  10. ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
  11. ΜΑΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ
  12. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)
  13. ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  14. ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  15. ΜΠΟΥΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  16. ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  17. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  19. ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
  20. ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
  21. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΝΑ
  22. ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  23. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΤΟΕ

  1. BOUONOCORE STEFANO
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  5. ΑΡΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
  6. ΑΡΓΥΡΟΦΘΑΛΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  7. ΒΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΒΟΪΒΟΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  9. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  11. ΔΙΜΤΣΑ ΑΓΛΑΙΑ
  12. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  13. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  14. ΚΑΝΤΕΡΕ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
  15. ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
  16. ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  17. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  19. ΚΟΣΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  20. ΚΟΥΡΕΜΕΤΗ ΕΛΕΝΗ
  21. ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
  22. ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  23. ΜΑΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ
  24. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)
  25. ΜΕΙΜΕΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  26. ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  27. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  28. ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  29. ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  30. ΜΠΟΥΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  31. ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  32. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  33. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  34. ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  35. ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  36. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  38. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  39. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  40. ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
  41. ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
  42. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΝΑ
  43. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  44. ΤΑΦΡΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  45. ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  46. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  47. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  48. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ

  1. ΑΡΓΥΡΟΦΘΑΛΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

 

ΚΕΝΤΡ. ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  2. ΑΡΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ
  3. ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)

 

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΤΑΝΗΣΑ – ΠΟΡΟΣ

  1. BOUONOCORE STEFANO
  2. ΒΟΪΒΟΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  3. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

  1. ΚΑΝΤΕΡΕ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
  2. ΤΑΦΡΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΑΝΑΤ. ΣΤΕΡΕΑ – ΕΥΒΟΙΑ

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘEΟΔΩΡΟΣ
  2. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΝΗΣΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΚΡΗΤΗ

 

  1. ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
  2. ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  3. ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  4. ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΔΙΚΤΥΟ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ) – & ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

  1. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  2. ΚΟΥΡΕΜΕΤΗ ΕΛΕΝΗ
  3. ΜΕΙΜΕΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  6. ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

Ανακήρυξη υποψηφίων Επιτίμων μελών για τις αρχαιρεσίες του ΣΕΤΑΠ στις 8 και 9 Ιουνίου 2016, για την ανάδειξη εκπροσώπων τους στο Διοικητικό και Γενικό Συμβούλιο του ΣΕΤΑΠ.

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΠΙΤΙΜΩΝ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΖΑΡΙΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Αντιπρόεδρος                                               ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γενικός Γραμματέας                                    ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

Αναπλ. Αντιπρόεδρος                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

Αναπλ. Γενικός Γραμματέας                       ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

Scroll Up